Ünlüler Hangi Okullardan Mezun Oldu?

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

189772434 150x150 Ünlüler Hangi Okullardan Mezun Oldu?Her gün tv de izlediğimiz kimi oyuncu kimi pop sanatçısı kimi sunucu olan ünlülerin asıl meslekleri ne?Ünlüler Hangi Okullardan Mezun Oldu?

Çağatay Ulusoy;  Halkalı Ticaret Meslek Lisesinden  mezun oldu ve daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde peyzaj bölümünde okudu ve oyunculuk dersleri aldı.Yukarıdaki  resim de Cansel Elçin’le lise yıllarından.

Beren Saat; TED Ankara Koleji’nden mezun oldu. Daha sonra da Başkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

Demet Akalın; Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun oldu.Üniversite okumak yerine mankenlikte ilerlemeyi seçti.Mankenlikten de pop şarkıcılığında oldukça ilerledi.

Teoman; Ataköy Lisesi’nden mezun oldu.Üniversiteyi de Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı.

Funda Arar;Adapazarı Ali Dilmen Lisesi’nde okudu. Sonra da İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavını ilk 5’in içine girerek kazandı.Funda  Arar bir süre de müzik öğretmenliği yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ; İstanbul Kalamış Lisesi’nden mezun oldu. Sonra da İstanbul Kültür Üniversitesi’nde okumaya başladı.

Hazal Kaya; İstanbul İtalyan Lisesi’nde okudu. Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi Performans bölümünde öğrenci.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>