AnaSayfa » EĞİTİM-ÖĞRETİM, Güncel Haberler

Yarı Yıl Tatili Ne Zaman2013-15 Tatil Ayın Kaçında?

28 Kasım 2012 2 Yorum
Reklam

 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman2013 15 Tatil Ayın Kaçında?Bu yıl 4+4+4 sisteminin ilk yılı.Bu sistemin nasıl olacağı ve verimli olup olamayacağı tartışıladursun ilk yarısını tamamlamak üzereyiz.Yarı Yıl Tatili Ne Zaman-15 Tatil Ayın Kaçında?

aaaaaa

Yeni sistem okulların açıldığı zamanlarda oldukça eleştirildi.Her yeni şeyin eleştirilmesi gibi bu durumun da eleştiri alması normal gibi gözüküyor.Bu sistemden memnun olmayanlar olduğu kadar memnun kalanlar da oldukça büyük bir çoğunluğu teşkil ediyor.Sistem oturdukça memnun kalanların sayısı da artacak gibi gözüküyor.

Peki bu yeni sistemde yarı yıl tatilleri ne zaman olacak?Milli eğitim bakanı Ömer Dinçer bu konuda bilgi vererek 2012-2013 yeni takvimi açıkladı.Buna göre yarı yıl tatili 25 ocak 2013 te başlayacak ve 10 Şubat 2013 te sona erecek.Tüm öğrenciler 11 Ocak pazartesi günü tekrar ders başı yapacak.

Etiketler:

Bu yazı 28 Kasım Çarşamba 2012 saat 05:10 tarihinde EĞİTİM-ÖĞRETİM, Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

2 Comments »

  • hilal Diyor ki

    size okadar teşekür ederimki doğumgünümde parti verebilicem

  • gamze Diyor ki

    ey-bi si di ef ci ay

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.