Yarı Yıl Tatili Ne Zaman2013-15 Tatil Ayın Kaçında?

 Yarı Yıl Tatili Ne Zaman2013 15 Tatil Ayın Kaçında?Bu yıl 4+4+4 sisteminin ilk yılı.Bu sistemin nasıl olacağı ve verimli olup olamayacağı tartışıladursun ilk yarısını tamamlamak üzereyiz.Yarı Yıl Tatili Ne Zaman-15 Tatil Ayın Kaçında?

Yeni sistem okulların açıldığı zamanlarda oldukça eleştirildi.Her yeni şeyin eleştirilmesi gibi bu durumun da eleştiri alması normal gibi gözüküyor.Bu sistemden memnun olmayanlar olduğu kadar memnun kalanlar da oldukça büyük bir çoğunluğu teşkil ediyor.Sistem oturdukça memnun kalanların sayısı da artacak gibi gözüküyor.

Peki bu yeni sistemde yarı yıl tatilleri ne zaman olacak?Milli eğitim bakanı Ömer Dinçer bu konuda bilgi vererek 2012-2013 yeni takvimi açıkladı.Buna göre yarı yıl tatili 25 ocak 2013 te başlayacak ve 10 Şubat 2013 te sona erecek.Tüm öğrenciler 11 Ocak pazartesi günü tekrar ders başı yapacak.

2 yorum

  1. size okadar teşekür ederimki doğumgünümde parti verebilicem

  2. ey-bi si di ef ci ay

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>