AnaSayfa » Dizi Magazin

Yeni Sezonda Muhteşem Yüzyılda Hürrem’in Kızı Kim Olacak?

18 Temmuz 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

muhtesem yuzyil 9 bolum3 150x150 Yeni Sezonda Muhteşem Yüzyılda Hürremin Kızı Kim Olacak?Geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizilerden olan muhteşem yüzyılın yeni kadrosu da yavaş yavaş açıklanmaya başladı.Gelecek sezonda Hürrem’in kızı olarak ekranlarda göreceğimiz isim hiç de yabancı değil.

aaaaaa

Kavak yellerinde yakından tanıdığımız ve yakın bi zamanda dünya evine giren Pelin Karahan gelecek sezonda Muhteşem yüzyılda Hürrem’in kızı olarak ekranlara dönecek.

Etiketler:

Bu yazı 18 Temmuz Çarşamba 2012 saat 17:08 tarihinde Dizi Magazinkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.